MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine yol kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo neşriyatı ve çeşitli dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı silme içinlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar aplikasyon marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Ayrıca internet sitesi üzerinden müntesip bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada aplikasyon üzerinden neşriyat yaratıcı aplikasyon günce yüzlerce zaman dinlenerek vaziyet suretünde İslamiyet’in henüz hızlı tanılamanmasına tavassut ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla konstrüksiyonlarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde il haricinde canlı yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müntesip videolar yayınlar yaparak il haricinde bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi konstrüksiyonyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey lügat ettiriyor. Eserin bu denli yanık başüstüneğu bilinmiş olduğu derunin aplikasyon ve gayrı sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya kovalamak isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça lügat ettiren aplikasyon sahiden görülmeye valör. İnternet sitesi silme mobil uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği derunin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi mütemadi geliştirilmekte ve kullanıma henüz birebir bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çkırmızıışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan seda sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kırmızııyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en dobra şekilde özümleme edilmeye çkırmızıışılmaktadır.

Ruz içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce beşer hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en dobra şekilde faydalanmaktadır. Esasen aplikasyon marketlerden baktığınız dem uygulamanın noktaının ve indirilme nicelikının ne denli yüksek bulunduğunu görebilirsiniz. Buda erişmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması alanında sahiden filinta bir iş çıyaşlıp insanlara en dobra şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Comments on 'MedreseRadyo Risale i Nur Dinle' (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir