mobil ödeme bozdurma nasıl yapılır

Hareketli ödeme sistemi, yoğaltıcı gruplarının alışbilgiş tahsilatlarını GSM operatörleri sayesinde gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Hareketli ödeme para sistemi ile Ödeme evlendirmek isteyen zevat, Ödeme sırasında çökertme telefonu ve şifre bilgilerini girip alışbilgiş işlemlerini tamamlayabilir. Hareketli ödeme sayesinde bu cirim kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı çizgi bakiyesi ise krediden düşüş binalır. Bunun yönı sıra iş yerlerinde tercih edilip kullanılan hareketli ödeme sistemi, temassız pozlar sayesinde bile gerçekleştirilebilir. Bu işlemde hareketli temassız ödeme ve NFC özelliği yıldızlı mevcut kredi kartları vasıtalığı sayesinde olabilir.

Hareketli Ödeme Sistemi sayesinde Beylarda Artış Soruşturma
E-ticaret ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri muayyen bir oranda kişilere hitap fiyat. İşletme yerlerinin amaç kitlelerinden mevcut yoğaltıcı gruplarının alışbilgiş alışdemeviklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı yoğaltıcı gruplarının kredi ve vezneci kartvizitı yöntemi ile alışbilgiş yapmayı tercih ederken kredi kartvizitı ve vezneci kartvizitı sıfır zevat ise umumi olarak kapıda ödeme, havale/ EFT veya hareketli ödeme bozdurma yöntemi kadar seçenekleri tercih ederek alışbilgiş yamayı tercih fiyat.

Hareketli ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya serladığından itibaren bu sistemi kullanan çok okkalı şahıs ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki salon yerlerinde Hareketli temassız ödeme yöntemini tercih ederken kimisı da e-ticaret sitelerinde bu tür ödeme yöntemini işletmek lüzum. şu demek oluyor ki kısaca bahsetmek icabında hareketli ödeme sistemi belde meydan e- ticaret firma yerleri ulaştığı amaç kitleye bir yeni tabur daha eklemeyi nailtır. Bu da işletme yerlerinin satımlarında enseış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- ticaret sitenizde hareketli ödeme bozumu sistemine belde vererek, amaç kitlenizde mevcut kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satımlarınızda daha çok enseış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Comments on 'mobil ödeme bozdurma nasıl yapılır' (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir