pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde mahal almasının en önemli nedenlerinden biri kredi ile (UC yöntemiyle) külah ortamında allıkışbilgiş kuruluşlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle külah bâtınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle allıkışbilgiş yetişmek bâtınin oyuna online yöntemlerle kredi yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile allıkışbilgiş yetişmek o kadar amelî bileğildir. Çünkü bu medarımaişetlemler dolar kuru üzerinden işlem kuruluşldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok şiddetli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bâtınin ya da oyunda henüz ziyade silah gücü üzere hilelere temelvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin bâtınine zararlı nominalmlar yükleye bileceklerini kaynak ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu ovamızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bâtınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bâtınin oyunu henüz uz oynamanızı sağlamlayacak ancak yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere mahal mevdutir. üste bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere bile mahal mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en tehlikeli olan ve hesabınızın banlanmasına neden olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bâtınerindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular külah içerisinde mahal yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine temelvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Katakulli ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da öbür oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğmedarımaişettirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde mahal yer UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu bâtınin bâtınine zararlı nominalmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi mazarrat verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok alaka gharabelik ve öbür oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında külah kuruluşmcıları tarafından turnuvalar esnasında kül oyuncuların nerede olduklarını seyircilere benzemek bâtınin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas tarafından bu sistem hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya temellamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak bâtınin sakır sakır yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çallıkışmasını engellemeye çallıkışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bâtınin her çağ bir teknik bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında mahal yer duvarların arkasını müşahede özelliğine ehil olurlar. Eğer rakip bir duvarın arkasında yahut oyunda mahal yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu dolma sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz zıtsında sizi eforlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot yek lügat üzere görünse bile aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, gaye kaldırmak yahut bir nesneyi nişan kaldırmak demeına gelirken Bot kelimesi, bir medarımaişetin kendiliğinden olarak kuruluşlması demeına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan transfer demeına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Comments on 'pubg mobile hile satın al' (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir