Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza durmadan giriş karşılayıcı ve kovuşturma fail biriyseniz, örneğin 2 güneş önce baktığınızda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram tarafından silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın elden çhileındığını sabitleme etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram tarafından silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çhileındı demeden önce son bir denetçi de arkadaş, kardeş evet da hesabı kovuşturma fail yakınlarımızdan denetçi katkısızlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere kovuşturma etmiş olduğu kişmüterakki gözden geçirmesini, deli bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat umumiyetle kullanıcı adınızı değmeseletirmektedir, saldırganların sizin hesabınız muhtevain belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çhileışın.
Instagram Hesabı Kesinlikle Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çhileındı ise bunun başlıca sebepleri şunlardır:

E-eğilimli adresinize mevrut ve Instagram tarafından geldiğini düşündüğünüz masnu e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve âdeta Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran masnu maillerdir. Dikkatli bakılmış olduğunda web adres kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde ülke alan linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çhileınabilir.
Izlemeçi arttırmak muhtevain kullanılan web siteleri evet da mobil uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar umumiyetle Instagram irtibatsı istediği muhtevain şifrenizi hileırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir isim şifrenizi çsarmak muhtevain size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çhileınan bir müşterimize agresif “DM” ile ulaşıp, kovuşturmaçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun muhtevain de şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişoflaz farklı metotlarla kandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “kovuşturmaçini arttıralım” kabilinden sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çhileınan Instagram Hesabı Kesinlikle Art Alınır?
Instagram hesabı çhileınan evet da hacklenen zevat muhtevain ne yazık ki çok şu denli yol bulunmuyor. Instagram tarafından bu mevzuda çok şu denli bindi sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çhileındı” diye gerçekte başka kişilerin hesabını çalmaya çhileışan kişilerin olması.

1.Muamele: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama irtibatsı almaya çhileışın. Eğer şifre sıfırlama irtibatsı gelirse derhal şifreyi değmeseletirin ve çabucak peşi sıra “kayıtlı e-posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini katkısızlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deney ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Muamele: Instagram hesabınız çhileındığında e-posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram hesap şifreniz değmeseletiğinde yahut kullanıcı adınız değmeseletiğinde e-posta hesabınıza değişiklik bildirimi hileırsınız. Instagram hesabını çalan saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı doğrusu değmeseletirirler. Instagram tarafından geldiğine emin olduğunuz maillerde “kullanıcı adı değmeseletirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değmeseletiren sen değilsen, hesabını güvene hile” evet da ara sıra “değmeseleikliği gelişememiş hile” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız amma umumiyetle saldırganlar e-posta adresini değmeseletirdiği muhtevain sizde bu görüntülük çıkmaz ve düver olarak “emniyet kodu hile” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Comments on 'Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?' (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir